Partnerzy Festiwalu:

Kavosze ... w skrócie dystrybutor kawy i herbaty marki Baltica 1920. Nie w skrócie, pasjonaci kawy i smakosze herbaty. Doradzimy i podpowiemy co będzie najlepsze. Współpracujemy z kawiarniami, hotelami, salonami, sklepami. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie jakość ma znaczenie. Nasza kawę otrzymasz bezpośrednio z palarni! W swojej ofercie posiadamy zarówno kawy jednorodne i blendy. Ziarna sprowadzane są m.in. z Brazylii czy Ethiopii, następnie wypalane w Polsce z największą starannością. Oferta herbat dotyczy mieszanek owocowych, herbat czarnych, czerwonych, zielonych.  Dodatkowy realizujemy zlecenia personalizacji kaw i herbat. U nas możesz stworzyć własną markę!

Nyska-Taxi to niesamowita podróż do przeszłości. Jeżeli chcesz zwiedzić Trójmiasto lub w niecodzienny sposób spędzić czas zapraszamy na wycieczki naszą Nyską-Taxi. Wieczory panieńskie, kawalerskie, przejazdy okazjonalne.
Świetna zabawa i niesamowite wrażenia :)


link do FB: https://www.facebook.com/nyskataxi/

Studio KOZA pomaga młodym firmom zaistnieć na rynku. Kreuje i doradza jak stworzyć spójny wizerunek, od projektu logo po stronę internetową :) A co mówi o swojej działalności właścicielka:

Tak, jak koza jest kreatywna w poszukiwaniu pożywienia, tak dla mnie nie ma ograniczeń w realizowaniu najbardziej wyszukanych projektów. Oprócz projektowania stron internetowych oferuję również realizacje wszelkiego rodzaju materiałów medialnych i drukowanych. Współpracuje z wysoko wyspecjalizowanymi drukarniami i producentami materiałów reklamowych. Oferuje zatem pomoc i pośrednictwo na każdym etapie produkcyjnym projektu.
FB: https://www.facebook.com/StudioKOZA/
Instagram: https://www.instagram.com/studiokoza/